O MNIE

Jeżeli tu zagościłeś to warto byś się coś dowiedział/a, chociaż nie lubię o sobie mówić to jeden wyjątek nie zaszkodzi ♥

Mam na imię Sandra, w styczniu 2016 skończyłam 18 lat i mieszkam w okolicach Katowic. Jestem obecnie w drugiej klasie liceum. 

Blog powstał w 2016 roku i został on założony w celu pisania postów związanych ogólnie mówiąc z życiem codziennym, z tym co mnie interesuje, do dzielenia się tym co mnie inspiruje. Tematy, które będą poruszane to z pewnością moda, fitness, taniec. Uwielbiam poszukiwać nowych inspiracji co do ubrań i dobierać przeróżne dodatki. Z tym też będą pojawiały się zdjęcia. Mnóstwo zdjęć ze względu na to,że jest to nieodłączna część mojego życia.
 Chociaż nie jestem specjalistką od mody to może uda mi się was czymś zainspirować.
Z tego co jeszcze lubię pozostało mi dodać o podróżowaniu chociaż dużo jeszcze przede mną do zwiedzenia.
Uwielbiam lato, słońce, staram się być optymistką, być sobą, doceniać każdą najmniejszą rzecz w życiu, nie poddawać się i być uśmiechnięta! Jestem szczęśliwą dziewczyną u boku wspaniałego mężczyzny ♥
Cóż mogę dodać na koniec - jestem normalną nastolatką z marzeniami, zainteresowaniami, która chce podzielić się tym z wami oraz cały czas poszerzać swoją widzę.1 komentarz:

  1. Naprawdę masz 18 lat? To zmień zdjęcie po prawo bo na nim sorry wyglądasz na 35 lat.

    OdpowiedzUsuń